• Nature Life Karmy suche i mokre monobiałkowe

NatureLife : PROFESJONALIZM, PASJA

DOBÓR SKŁADNIKÓW

Podstawą jest świeże mięso którego, zawartość w karmach wynosi nawet 80%! Karmy są wolne od składników pochodzenia GMO, konserwantów oraz sztucznych barwników. Produkty są bogate w szereg witamin: wit. A, wit. E, wit.D3, kwasy Omega 3 i 6-doskonałe źródło EPA i DHA, aby wspierać rozwój funkcji poznawczych, wizualnych i zmniejszać podatność na zapalenia. W ofercie znajdują się m.in. karmy bez dodatku zbóż których formuła jest zaprojektowana tak, aby korzystnie wpływać na zwierzęta z nietolerancją bądź wrażliwością na ziarna.

Smakowitość, starannie opracowana receptura którą Twój pies pokocha!

Dostępne są 3 linie karm : 

- LINIA SUPER PREMIUM 

Wszystkie receptury z linii Super Premium nie zawierają pszenicy i glutenu pszenicznego. Każdy z produktów zawiera min. 26% świeżego mięsa, dzięki czemu karmy są wysoce smakowite. Dodatkowo są wzbogacone o wartościowe aminokwasy, suplementy, witaminy i minerały, warzywa, nasiona oraz zioła np. kwasy Omega 3 i 6, groszek, ziemniaki, siemię lniane, lucerna i inne.

- LINIA ELITE KARMY HIPOALERGICZNE

Wszystkie receptury z linii Elite są naturalne, kompletne i zbilansowane.  Zawierają minimum 50% świeżo przygotowanego mięsa. Są wolne od sztucznych barwników i konserwantów. Karmy są obfite w naturalne składniki przygotowywane w warunkach spełniających normy dla żywności ludzkiej. Ponadto zostały wzbogacone o szereg wartościowych aminokwasów, suplementów, warzyw, owoców, nasion, ziół, witamin oraz minerałów takich jak kwasy Omega 3 i 6, groszek, bataty, marchewka, pomarańcze, żurawina, siemię lniane, mięta, morwa i inne.

- LINIA PLATINIUM KARMY HIPOALERGICZNE

Wszystkie receptury z linii Platinium charakteryzują się najwyższą zawartością świeżo przygotowanego miesa,aż 80%. Kolejne 20% składu karmy to starannie wyselekcjonowane warzywa, owoce, zioła, nasiona, suplementy, witaminy, minerały oraz aminokwasy takie jak, suszone jabłko, marchewka, wodorosty, suszony szpinak, suszona żurawina, tapioka, wyciąg z pestek winogron i zielonej herbaty, proszek z rumianku i korzenia łopianu, anyż i kozieradka. witaminy A,E,D3, Omega 3 i 6 i inne. Szereg wysokiej jakości składników wspomaga układ immunologiczny, tkanki chrzęstne, kości, regenrację stawów, pracę mózgu czy układu trawiennego. Karmy są idealne dla psów z nietolerancją na ziarna zbóż. Nie zawierają w składzie żadnych zbóż, sztucznych barwników i konserwantów. Dzięki temu są w pełni wolne od glutenu pszenicznego.

 

Radosne życie bez alergii!