• Kategorie
  • LIKER 7 - piłka dla małych i średnich ras 7 cm

18.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 48 godzin
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Paczkomat R 14
Kurier R 16.49
Paczkomat Pobranie R 19
Kurier pobranie R 26.5
Dostępność Mało

LIKER 7 to nie tylko piłka !  jest to  znakomita zabawka dla Twojego psa : lekka, pływająca i nieszkodliwa. 

Przeznaczona dla średnich i małych psów. 

 

 Piłka Liker uhonorowana wyróżnieniem w Top For Dog 2017

 

LIKER jest lekki!

Liker jest lekki i zwrotny. Bardzo łatwy w rzucaniu. Piłka, dzięki swojemu unikalnemu kształtowi, podczas rzutu może nieznacznie zmnienić trajektorię lotu, dodając emocje podczas zabawy. W przeciwieństwie do ciężkich piłek tenisowych nie może rozbić szyby ani przewrócić przedmiotu.

LIKER pływa!

Zabawa z pupilem w wodzie od teraz będzie znacznie ciekawsza. Liker nie tonie i unosi się na powierzchni wody. Jeżeli Twój pies nie lubi lub nie potrafi pływać – LIKER będzie szczególnie pomocny i zachęcający do zabawy w wodzie.

LIKER jest bezpieczny!

Unikalny materiał, z którego jest wykonany LIKER — nietoksyczny, umożliwiający przegryzienie, nie zrani zębów, ani dziąseł psa. Piłką nie można się zranić, materiał jest sprężysty oraz miękki. Podczas wgryzania się w piłkę, zęby psa się oczyszczają. Zabrudzona piłka jest łatwa w umyciu. Materiał nie zatrzymuje brudu, co oznacza, że bakterie nie dostają się do pyska psa.

Twój przyjaciel będzie zachwycony piłką, a wraz z nim i Ty! LIKER nie sposób zgubić! Nie ugrzęźnie w śniegu, jest widoczny w trawie i nie utonie w wodzie. Piłka ma kolor, który jest widoczny nawet w najbardziej pochmurny dzień.

Po zabawie zalecamy, aby ukryć LIKER. Dzięki temu pies poczuje ogromne zainteresowanie piłką i każda nowa gra rozpocznie się z wielkim entuzjazmem.

Zalecamy zabawę pod nadzorem. Zachowaj szczególną ostrożność, żeby Twój zwierzak nie połknął piłki lub jej części.

 image

Wskazówka: Dobrze jest ukryć LIKER-a po treningu/zabawie. Pies odpocznie od piłki i będzie bardziej zaintereoswany przy następnym kontakcie. Dzięki temu każda następna aktywność będzie przyjmowana z większym entuzjazmem i zainteresowaniem 

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.