• Kategorie
  • LIKER CORD 5 cm piłka dla psa na sznurze

20.89
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 14
Odbiór osobisty 0
Paczkomat R 14
Kurier R 16.49
Paczkomat Pobranie R 19
Kurier pobranie R 26.5
Dostępność Mało

Liker Cord – idealna zabawka zachęcająca i zwiększająca motywację psów do zabawy.

Liker Cord – coś więcej niz piłka! Zabawka dla psa, którą polubisz Ty i Twój zwierzak! Unikalny materiał LIKER łączy w sobie najlepsze właściwości zabawek dla psów, z różnych materiałów (gumy, plastiku, nylonu oraz bawełny).

Średnica piłki 5 cm

Długość sznura 30 cm

Gumowany sznur!

Pies, chwytając piłkę zębami, nie rani ręki człowieka. Sznur nie ociera dłoni, nie ślizga się.

LIKER jest lekki!

Liker jest lekki i zwrotny. Bardzo łatwy w rzucaniu. Piłka, dzięki swojemu unikalnemu kształtowi, podczas rzutu może nieznacznie zmnienić trajektorię lotu, dodając emocje podczas zabawy. W przeciwieństwie do ciężkich piłek tenisowych nie może rozbić szyby ani przewrócić przedmiotu.

LIKER pływa!

Zabawa z pupilem w wodzie od teraz będzie znacznie ciekawsza. Liker nie tonie i unosi się na powierzchni wody. Jeżeli Twój pies nie lubi lub nie potrafi pływać – LIKER będzie szczególnie pomocny i zachęcający do zabawy w wodzie.

LIKER jest bezpieczny!

Unikalny materiał, z którego jest wykonany LIKER — nietoksyczny, umożliwiający przegryzienie, nie zrani zębów, ani dziąseł psa. Piłką nie można się zranić, materiał jest sprężysty oraz miękki. Podczas wgryzania się w piłkę, zęby psa się oczyszczają. Zabrudzona piłka jest łatwa w umyciu. Materiał nie zatrzymuje brudu, co oznacza, że bakterie nie dostają się do pyska psa.

Twój przyjaciel będzie zachwycony piłką, a wraz z nim i Ty! Szarpak dla psa LIKER nie sposób zgubić! Nie ugrzęźnie w śniegu, jest widoczny w trawie i nie utonie w wodzie. Piłka ma kolor, który jest widoczny nawet w najbardziej pochmurny dzień.

Po zabawie zalecamy, aby ukryć LIKER. Dzięki temu pies poczuje ogromne zainteresowanie piłką i każda nowa gra rozpocznie się z wielkim entuzjazmem.

Zalecamy zabawę pod nadzorem. Zachowaj szczególną ostrożność, żeby Twój zwierzak nie połknął piłki lub jej części.

 

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.