• Producent - ZEW NATURY

ZEW NATURY to polski producent karm dla psów i kotów wytwarzanych w sposób rzemieślniczy.

Marka ZEW NATURY wywodzi się z pięknego Pomorza Zachodniego, a konkretnie z OSINY zlokalizowanej w bliskiej odległości od Puszczy Goleniowskiej i Sarniego Lasu. Surowce wykorzystywane do produkcji opisywanych produktów dla psów i kotów to między innymi wysokiej jakości mięsa, świeże zioła i zdrowe warzywa. 


Wybór odpowiedniej, a zatem zdrowej i pełnowartościowej karmy dla dorosłego psa lub szczeniaka nie jest – wbrew pozorom – sprawą prostą. Nie każdy opiekun czworonoga posiada wiedzę dotyczącą poprawnego sposobu żywienia swojego pupila. Sprawy nie ułatwia fakt, iż obecnie wielu producentów wilgotnej karmy dla psów stosuje swego rodzaju sztuczki marketingowe mające na celu zatuszowanie niskiej jakości produktu. Flagowym przykładem takiego działania jest umieszczanie na etykiecie informacji o użyciu tzw. produktów pochodzenia zwierzęcego, czyli – w praktyce – nie przeznaczonych do spożycia przez ludzi, takich jak między innymi osad zebrany z centryfugi separatorów powstały w procesie przetwarzania mleka, wełna, pióra, rogi czy nawet ścinki z kopyt. Właśnie z tego względu warto decydować się wyłącznie na mokrą karmę dla psa wysokiej jakości, taką jak Zew Natury.

Zew Natury to pełnowartościowa, wilgotna karma dla psów. Dostępna jest ona w wersji przeznaczonej dla zwierząt dorosłych oraz dla szczeniaków. To w pełni naturalny, a przede wszystkim zdrowy posiłek, zawierający składniki odżywcze, witaminy, minerały i specjalne składniki prozdrowotne, a zatem wszystko, czego potrzebuje organizm dorosłego psa lub szczeniaka. Zew Natury powstaje w sposób rzemieślniczy, a zatem przy wykorzystaniu najlepszych surowców, wysokiej jakości mięsa i podrobów, z dodatkiem świeżych ziół i warzyw.

Mokre posiłki – w zależności od konkretnego wariantu smakowego – składają się nawet w ponad 90% z najlepszego mięsa dostarczanego przez lokalnych, a tym samym sprawdzonych dostawców. Nie inaczej jest w przypadku pozostałych składników opisywanego pożywienia. One również pochodzą od zaufanych i rzetelnych rolników ekologicznych. Wszystko to sprawia, że rzemieślnicza, mokra karma dla psów i szczeniaków Zew Natury może z powodzeniem być uznawana za produkt najwyższej jakości.  • Parametry
Brak produktów do wyświetlenia