• RENSKE - sucha karma dla psa, mokre karmy dla psa

image

Renske Natural Petfood

Renske od ponad 20 lat specjalizuje się w produkcji zdrowej żywności dla psów i kotów. Karmy zawierają w swym składzie tylko i wyłącznie składniki o najwyższej klasie przydatności spożywczej dla człowieka.

Pierwszym składnikiem karm, a więc składnikiem którego jest najwięcej w karmach jest mięso lub ryby. Renske stosuje innowacyjny proces produkcji, który pozwala zachować pełną świeżość wszystkich składników organicznych, a tym samym utrzymać na niezmienionym poziomie cenne wartości odżywcze zawarte w świeżym mięsie i warzywach. Składniki są lekko obgotowane na parze, a następnie zamknięte próżniowo w aseptycznym opakowaniu. Dzięki temu bez użycia środków konserwujących, bez potrzeby przechowywania w lodówce, czy w zamrażarce karma utrzymuje świeżość przez wiele miesięcy, a zawarte w niej składniki zachowują wszystkie wartości odżywcze świeżego mięsa i warzyw.

Karmy Renske produkowane są przez jedną z najnowocześniejszych linii produkcyjnych w Europie, a cały proces ich wytwarzania poddawany jest rygorystycznej kontroli sanitarnej i jakościowej na każdym etapie produkcji.

Dzięki zawartości białka z różnych źródeł Twój Zwierzak jest mniej narażony na alergię i nietolerancje. Renske uważa, że psy nie powinny jeść tego samego każdego dnia, podobnie jak ludzie. Dlatego nasza linia karm zakłada zróżnicowanie i łączenie różnych smaków karm suchych i mokrych. 

  • Parametry